Меню купить цветы Харьков - VIAFLOR
$
0
Угода користувача

Договір купівлі-продажу

Даний Договір купівлі-продажу (надалі – Договір) є публічним договором у розумінні статті 633 Цивільного кодексу України і договором приєднання у розумінні статті 634 Цивільного кодексу України.

Оформлення Покупцем Замовлення на сайті Інтернет-магазину означає повну згоду Покупця з умовами цього Договору і є датою укладення Договору між Продавцем і Покупцем, з якої цей Договір набуває законної сили для Сторін.

Предмет Договору

Продавець зобов’язується передати у власність Покупцю Товар, який Покупець самостійно вибрав в Інтернет-магазині, а Покупець зобов’язується оплатити і прийняти Товар на умовах цього Договору.

Товар в розумінні цього Договору складає речі, а також будь-яке інше майно, що виставлене для продажу в Інтернет-магазині.

Порядок оформлення замовлення

Покупець самостійно на власний розсуд вибирає із переліку Товарів, зображених в Інтернет-магазині, Товар, який він бажає придбати – і вибирає його шляхом натискання на відповідне посилання.

Замовлення формується з усіх одиниць Товару, що вибрав Покупець в Інтернет-магазині.

Замовник визначає найменування Товару, кількість, а також інші характеристики (за наявності) – колір, розмір, об’єм тощо.

Замовлення складається із найменування, артикулу, розміру, кількості Товару, що замовляється, ціни Товару, порядку розрахунків і доставки, адреси доставки Замовлення, реквізитів Покупця, а також іншої інформації.

Усю необхідну інформацію Замовник зобов’язаний заповнити у відповідній формі в Інтернет-магазині при оформленні Замовлення.

Замовлення вважається оформленим після натискання Покупцем відповідного посилання за кнопкою «Оформить заказ» в розділі «Оформить заказ» в Інтернет-магазині.

Відповідно до вимог ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних» (надалі – Закон) та виключно на її виконання, з моменту оформлення Замовлення в Інтернет-магазині, Покупець надає згоду на обробку, передачу третім особам, без застережень, його персональних даних, отриманих в результаті оформлення Замовлення, а також підтверджує, що йому повідомлено про права суб’єкта персональних даних, передбачених вищевказаним Законом.

Дані Покупця Продавець зберігає в базі персональних даних «Фізичні особи, пов’язані з господарською діяльністю», яка належить Продавцю та знаходиться за його юридичною адресою, використовує отримані дані для якісної взаємодії з Покупцем, і не має права передавати їх третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавством України.

Продавець має право використовувати дані Покупця для рекламування власних послуг та Інтернет-магазину.

Обробка Замовлення.

Після оформлення Замовлення Покупцем, представник Продавця протягом найближчого робочого дня зобов’язуєтся зв’язатись із Покупцем за телефоном, або надіслати електронного листа згідно даних, зазначених у Замовленні.

У випадку обрання Покупцем доставки кур’єром, якщо представник Продавця не може додзвонитися до Покупця з вини Покупця (зайнятий телефон, немає Покупця або довіреної особи, тощо), Замовлення вважається скасованим, про що Покупця повідомляється електронною поштою.

У разі якщо Покупець виявить, що дані, зазначені ним у Замовленні не є вірними, Покупець повинен негайно повідомити про це Продавця. У разі, якщо на момент такого повідомлення, Продавець передав Замовлення кур’єру, Покупець зобов’язаний відшкодувати усі витрати Продавця, пов’язані із виправленням допущених Покупцем помилок.

Факт оформлення Замовлення свідчить про те, що Покупець повністю ознайомився із Товаром, що входить у Замовлення, його якісними і кількісними характеристиками, іншими особливостями Товару, кількістю Товару, порядком доставки і оплати Замовлення.

Продавець має право надати Покупцю додаткову та уточнюючу інформацію щодо Замовлення та Товарів в Інтернет-магазині. Уся інформація, що стосується Замовлення та інформація про Товар і його характеристики також міститься в Інтернет-магазині.

Скасування Замовлення

Покупець має право скасувати Замовлення до отримання електронного листа або під час телефонної розмови із представником Продавця.

У разі бажання Покупця скасувати Замовлення після отримання електронного листа або телефонної розмови із представником Продавця, Покупець зобов’язаний відшкодувати Продавцю усі витрати, пов’язані із оформленням, доставкою Замовлення.

Порядок оплати Замовлення

Покупець може оплатити замовлення наступними способами:

за допомогою банківського переказу грошей на банківські реквізити Продавця, вказані в рахунку, банківської картки через термінал (портативний імпринтер) або через Інтернет - банкінг (Покупець оплачує замовлення протягом трьох днів з дати отримання рахунку в розмірі 100% передплати);

готівкою при самовивозі.

Покупець зобов’язаний оплатити повну вартість Замовлення.

Вартість доставки Замовлення оплачується Покупцем окремо кур’єру, незалежно від оплати Замовлення.

Обмін Товару

Покупець має право вернути або замінити Товар, який був доставлений Покупцю безкоштовно у разі передачі Покупцю Товару неналежної якості.

Покупець має право вернути або замінити Товар належної якості у разі якщо Товар не втратив товарного виду та за умови оплати Покупцем витрат на пересилання та доставку Товару.

Продавець надає гарантію на Товар протягом 14 календарних днів, якщо інше не зазначено в описі Товару в Інтернет-магазині.

Відповідальність Сторін

Сторони відповідають за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору в порядку, передбаченому цим Договором і чинним законодавством України.

Продавець не несе відповідальність за змінений виробником зовнішній вигляд Товару.

У випадку, якщо внаслідок порушення Покупцем своїх обов’язків були завдані збитки Продавцю (витрати на доставку, зберігання Товару службою доставки тощо), Покупець зобов’язаний відшкодувати такі збитки.

У випадку обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього Договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього Договору розуміються події, що мають надзвичайний, невідворотний непередбачуваний характер, які виключають або об’єктивно перешкоджають виконанню цього Договору, настання яких Сторони не могли передбачити й запобігти розумними мірами.

Сторона, що посилається на дію обставин непереборної сили повинна протягом одного календарного дня у письмовому вигляді або за допомогою електронної пошти повідомити іншу сторону про настання таких обставин із наданням підтвердження настання цих обставин.

Сторони докладають максимальних зусиль для вирішення будь-яких спорів шляхом переговорів. У разі неможливості вирішення спору шляхом переговорів, спір передається на розгляд суду за підвідомчістю та підсудністю, встановленою чинним законодавством України.

Інші положення

Сторони мають право розірвати цей Договір в односторонньому порядку, у випадку не виконання однією із Сторін умов даного Договору та у випадках, передбачених чинним законодавством України.

Продавець має право самостійно та на власний розсуд вносити зміни до цього Договору. Такі зміни набирають законної сили з моменту їх внесення до Договору, розміщеного в Інтернет-магазині. Про такі зміни, Продавець не зобов’язаний повідомляти Покупця.

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

Мы принимаем:
© ViaFlor, 2020
ФОП: Олексiєнко Р.В.
Код ЄДРПОУ: 3100507115
Контакты
tel. +38 (067) 678 61 23
tel. +38 (093) 029 69 58
e-mail info@viaflor.com.ua
Служба доставки квітів в Харкові
+38 (099) 63 92 621
+38 (067) 67 86 123
+38 (093) 02 96 958
Товар добавлен в корзину!