Меню купить цветы Харьков - VIAFLOR
$
0
Попугайні тюльпани, сорти і види

Попугайні тюльпани, сорти і види

 

Попугайні тюльпани не просто так названі на честь яскравих, строкатих пташок з теплих регіонів. Ці рослини також відрізняються помітними забарвленнями і також привезені до нас з жарких місць. Але, завдяки феноменальній роботі селекціонерів, сьогодні кожен може зайнятися вирощуванням попугайних тюльпанів, навіть у відносно холодному кліматі. Великі рослини порадують вас своєю цікавою формою і безкомпромісними візуальними властивостями, варто лише приділити рослинам трохи уваги. Далі ми розповімо, як правильно доглядати за попугайними тюльпанами. З нами ваші садівничі починання стануть в рази простіше, так що читайте уважно. Отже, приступимо.

Опис попугайних тюльпанів


В першу чергу, необхідно тезисно обговорити характерні особливості квітки. Завжди корисно знати, що вважають за краще тюльпани в природі, адже так набагато простіше реалізувати природні вимоги у власному саду. Це досить велика рослина, оскільки довжина келиха вимірюється приблизно в 12 сантиметрів. І це тільки в закритому стані. Діаметр розпущеного бутона становить не менше 20 сантиметрів. Розміри доповнюються вигнутими пелюстками, які виглядають об'ємно і справді нагадують крила екзотичних птахів. Відтінки рослини варіюються, в залежності від того, який саме сорт ви вирощуєте. Найчастіше на ділянках культивують такі різновиди тюльпанів:

Фото попугайних Тюльпанів

• Blue parrot. Знавці англійської вже зрозуміли, про які відтінки йдеться. Неповторне блакитне забарвлення сусідить з фіолетовими вкрапленнями, таке благородне поєднання вдало виглядає в будь-який квітковій композиції;

• White parrot найчастіше забарвлений в виключно білий тон, лише зрідка зустрічаються екземпляри рослини з легким зеленим відтінком;

• Black parrot вважається лідером щодо витонченості і незвичайності, адже забарвлення пелюсток цієї рослини максимально наближене до суворого чорного відтінку. Але, насправді, при уважному погляді, стає ясно, що бутони пофарбовані природою в темний ліловий відтінок;

• Red parrot знаменитий своїми червоними пелюстками;

Також окрему увагу заслуговують різнокольорові попугайні тюльпани, що поєднують в собі найхимерніші відтінки:

• Estella Rejinveld забарвлений в червоно-білу суміш. Уособлення вираження «кров з молоком»;

• Texas Flame і справді нагадує полум'я, включаючи в себе жовті і червоні пелюстки;

• Bird of Paradise. Червоні бутони обрамлені жовтими смужками, які додають рослині елегантності;

Незалежно від вибраного сорту, це абсолютно невибагливі рослини. Тюльпани можуть існувати відокремлено від своїх господарів. Тим не менш, ми рекомендуємо все-таки приділяти молодим квітам достатню увагу. Далі зібрані особливості догляду за квіткою.

Як доглядати за квіткою? Розбираємося в деталях.

В першу чергу, просто необхідно придбати якісні цибулини. Краще довіритися тільки надійним продавцям з великих садових центрів, розмір кожного примірника повинен складати близько 5 сантиметрів у діаметрі. Інакше - перед вами не попугайні квіти. Але на виборі цибулин клопоти не закінчуються. Доведеться підібрати підходяще місце, адже від грунту безпосередньо залежать темпи та ефективність розвитку тюльпанів. Або півтінь, або сонячна ділянка, ніяких компромісів. Рослина висаджується в захищеному від вітру місці, адже несподіваний порив може надламаний спочатку тендітні стебла. Також не зайвим буде наявність гумусу в грунті. Квіти висаджуються групками по 5 екземплярів, закапати рослину слід на глибину в 10-15 сантиметрів. Зберігайте відстань в 20 сантиметрів між квітками, такого простору вистачить для повноцінного розвитку тюльпана.

Примітно, що після правильної посадки тюльпани повністю адаптуються до конкретних умов вашої ділянки. Квіткам буде досить тієї вологи, яку вони отримають разом з дощем, так що вам залишається лише насолоджуватися красою рослин і підгодовувати квіти мінеральними речовинами після появи листя. Не скупіться на придбання якісних складів, адже тільки першокласні з'єднання зможуть підтримати красу тюльпанів. Зів'ялі фрагменти рослин слід зрізати, щоб зберігати свіжий зовнішній вигляд квітів.

Отже, тепер ви знаєте, які бувають попугайні тюльпани і як вирощувати настільки прекрасні рослини. Проте, якщо немає часу на самостійне вирощування підопічних квіток, можна зробити простіше і порадувати другу половинку готовими тюльпани букетами. У нашому асортименті - тільки найкращі букетики з попугайних тюльпанів всіх сортів і на будь-який смак. Вибирайте квіткові та інші подарунки, а інші клопоти ми візьмемо на себе. До зустрічі!

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

Мы принимаем:
© ViaFlor, 2020
ФОП: Олексiєнко Р.В.
Код ЄДРПОУ: 3100507115
Контакты
tel. +38 (067) 678 61 23
tel. +38 (093) 029 69 58
e-mail info@viaflor.com.ua
Служба доставки квітів в Харкові
+38 (099) 63 92 621
+38 (067) 67 86 123
+38 (093) 02 96 958
Товар добавлен в корзину!