Меню
$
0
Квіти в коробці - ніжний і модний подарунок для коханої

Квіти в коробці - ніжний і модний подарунок для коханої

Квіти завжди були і будуть головним атрибутом будь-якого жіночого свята. Втім, дарувати їх можна і без приводу, порадувавши свою другу половинку. Однак у більшості з нас квіткові композиції асоціюються саме з букетами або будь-якої іншої святкової упаковкою плівкового типу. Якщо ж ви хочете здивувати свою другу половинку чимось дійсно оригінальним і незвичайним, то зверніть увагу на квіти в коробці.

За останні пару років квіти в коробці стали неймовірно популярними. Нерідко такі подарунки також називають квітами в капелюшних коробках і виглядають такі композиції дійсно дуже красиво, стильно і оригінально. По-перше, з тієї простої причини, що коробку квітами тримати в руках значно простіше і зручніше. По-друге, виглядає такий подарунок дуже незвично, особливо з огляду на той факт, що сама коробка також доповнює композицію.

Ще одна особливість коробкових квітів полягає в тому, що в такому виконанні вони можуть простояти помітно довше. Їх не потрібно переставляти в вазу після отримання. Справа в тому, що всередині передбачена спеціальна поролонова губка, змочена водою. Саме вона забезпечує квіти необхідною кількістю вологи, дозволяючи їм довгий час залишатися свіжими. Досить буде періодично просто змочувати губку водою і насолоджуватися прекрасним видом подарованих квітів. І можете бути впевнені, що такий подарунок буде довгий час радувати вашу кохану своїм дивовижним і свіжим видом.

Якщо хочете замовити квіти в коробці в доставкою, то зробити це можете вже зараз в салоні Viaflor. Оформити замовлення на таку композицію можна навіть не виходячи з дому. У нашому онлайн-каталозі дана можливість доступна в будь-який час.

 

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

© ViaFlor, 2020
Служба доставки квітів в Харкові:
tel., +38 067 6786123
e-mail info@viaflor.com.ua
ДОСТАВКА КВІТІВ ПО ХАРКОВУ - ЗАМОВИТИ БУКЕТ ВІД VIAFLOR!
+38 (099) 63 92 621
+38 (067) 67 86 123
+38 (093) 02 96 958
Товар добавлен в корзину!