Меню купить цветы Харьков - VIAFLOR
$
0
Цимбідіум сорт magic vogel

Цимбідіум сорт magic vogel

Серед вічнозелених епіфітних рослин родини орхідних виділяється орхідея цимбідіум, що виростає в тропічній та субтропічній Азії і Північній Австралії.

У Китаї цю рослину почали культивувати ще 2000 років тому. Вона була удостоєна високої оцінки Конфуція і названа королевою ароматів. Сьогодні цимбидиум культивується в Китаї, Японії і в Європі. Існує більше 8000 видів і сортових форм цимбідіумів.

Перший гібрид створив знаменитий англійський садівник Джон Седен. Рослина було визнано орхідеєю з квітками видатної якості та отримала найвищу нагороду - Сертифікат Першого Класу.

Помітно відрізняється оригінальністю і користується особливою популярністю сорт "Цимбидиум magic vogel". Даний гібрид отриманий від Cymbidium Tethys x Cymbidium Vogelsang і був зареєстрований в листопаді 1994 року.

Для нього характерна наявність ефектною плямистої губи і бордових плям по всій поверхні пелюсток, забарвлених в кремово - зеленуваті або рожеві тони з блідо-бордовою серпанком по краях. Його ще називають Цимбідіум плямистий.

Опис цимбідіум magic vogel


"Цимбідіум magic vogel" відноситься до мініатюрних кімнатних рослин. Його пониклі строкаті суцвіття виглядають дуже ошатно. Квіти мають середній розмір - не перевищують 6 см. На одному квітконосі їх з'являється до п'яти штук і більше. Запах ледь вловимий, більш виражений в першій половині дня. Цвітіння рясне і тривале.

Вирощують його в оранжереях або просто в квіткових горщиках на підвіконнях. У природному середовищі цимбідіуми виростають до півтора метрів. "Magic vogel" має набагато менші розміри - від 40 до 80 см, в окремих випадках досягає одного метра.

Бажано, щоб температура в приміщенні не була високою, а вночі не перевищувала 14 градусів і навіть опускалася нижче. Для хорошого розвитку і рясного цвітіння "Цимбідіуми magic vogel" в кімнаті повинно бути прохолодно, а з травня по жовтень його доцільно виставляти на балкон. Зрозуміло, це роблять лише в тому випадку, якщо на балконі прохолодніше, ніж в квартирі, і туди не потрапляють прямі сонячні промені.

Якщо можливості для створення комфортних прохолодних умов немає, зневірятися не варто. "Цимбидиум magic vogel", будучи мініатюрним гібридом, невибагливий, добре пристосовується і відмінно підходить для вирощування в квартирі.

Фото цимбидиум magic vogel

І все ж, щоб процес цвітіння був активним, а розвиток почок відбувався швидше, краще підтримувати невисоку температуру і вологість повітря, обприскувати рослину дощовою або артезіанською водою (за винятком зимових місяців).

У період вегетації, з весни по осінь, цимбідіум потребує рясного поливу, його треба проводити 2-3 рази в тиждень. Взимку поливають раз на тиждень, коли субстрат висихає. Переважно фільтрована або відстояна вода кімнатної температури. Корисно ополіскування рослини, опускання горщика в посудину з водою на деякий час.

Після цвітіння орхідея повинна відпочити від поливу. Коли квітки відпадають, стебла зрізають якнайнижче, але так, щоб не пошкодити бульби. Колишній полив відновлюють після появи нових росточков.

Квітконоси виростають з псевдобульб. З однієї і тієї ж бульби вони ніколи не цвітуть вдруге! Квіти з'являються тільки на тих квітконосах, які виросли в цьому сезоні з нових бульб. Старі ж бульби поступово відмирають, але ще продовжують підтримувати рослина своїми поживними речовинами, тому відразу прибирати їх не можна.

Пересаджувати рослини слід в тому випадку, якщо воно сильно розрослося, корінці не поміщаються в горщику, а субстрат спресувався і розклався. Зазвичай це робиться раз на 3 роки навесні, після цвітіння.

Необхідно підібрати горщик з дренажними отворами, такий, щоб залишалося місце для розростання коренів.

На дно насипається дрібний керамзит, а зверху спеціальна грунтова суміш, що складається з кори дерев, коренів папороті, перліту, глини. Субстрат повинен бути легким і пухким.

Всі старі і сухі стебла, хворі листя, старі бульби видаляються, коріння очищаються від мертвих і хворих частин. Потім рослина розправляється і розміщується так, щоб нові пагони з'явилися ближче до центру.

Саджанець прибирають в затінене місце для відпочинку і лише потім виставляють на постійне місце.

Розмноження цимбидиума "Magic vogel" можливо тільки розподілом кореня або пожвавленням старих псевдобульб. Від материнського куща відокремлюються 3 молоді псевдобульби з власними корінцями і точками зростання (достатньо однієї), поміщають в окремі горщики і помірно поливають, поки не стане помітний ріст.

Для пожвавлення старих псевдобульб їх відділяють і поміщають в поліетиленові пакети, заповнені вологим мохом, і обприскують. На постійне місце висаджують після появи нових корінців.

Розмноження насінням здійснюється лише в стерильних лабораторних умовах!

"Цимбидиум magic vogel" - сильний гібрид. Але зрідка його можуть вражати щитовидка і тля, в цьому випадку застосовуються інсектициди. Щоб позбутися від павутинного кліща, листя протирають пивом, а від червців - спиртом.

Для запобігання гнилі треба дотримуватися температурного режиму і правила поливу. Хворі частини, підгнилі і набряклі листя обов'язково видаляються. З весни і до початку цвітіння цимбідіум треба удобрювати.

Всі заходи, пов'язані з доглядом за даними сортом, цілком виправдовуються. "Цимбідіум magic vogel" прекрасно вписується в найвишуканіший і сучасний дизайн і є гідною прикрасою будь-якого приміщення.

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

Мы принимаем:
© ViaFlor, 2020
ФОП: Олексiєнко Р.В.
Код ЄДРПОУ: 3100507115
Контакты
tel. +38 (067) 678 61 23
tel. +38 (093) 029 69 58
e-mail info@viaflor.com.ua
Служба доставки квітів в Харкові
+38 (099) 63 92 621
+38 (067) 67 86 123
+38 (093) 02 96 958
Товар добавлен в корзину!