Меню
$
0
Як зберегти зовнішній вигляд букета квітів якомога довше

Як зберегти зовнішній вигляд букета квітів якомога довше


Поява живих рослин в нашому домі - завжди особлива подія. Неважливо, подарували нам квіти на свято, або ми самі вирішили себе побалувати, або захотіли прикрасити будинок до особливого дня. У будь-якому випадку, нам би хотілося, щоб
прекрасні створення радували нас якомога довше, і для цього ми готові зробити що завгодно!

Команда Віафлор хоче поділитися з вами маленькими флористичними секретами. По-перше, свіжі квіти цілком здатні зберегти презентабельний вигляд протягом 10-14 днів при дотриманні нескладних правил. По-друге, для цього буде потрібно чиста ваза з водою, гострі інструменти (ніж або секатор для деревних стебел) і засоби по догляду за зрізними рослинами (вони знезаражують воду і живлять квітка всім необхідним).

Отже, троянда - найпопулярніша квітка в світі, і догляд за ним потрібен особливий. Вона, на відміну від інших рослин, п'є всім стеблом, тому вазу їй бажано підібрати такий висоти, щоб якомога більша частина стебла була прихована під водою.
Воду в вазу можна налити або з-під крана, або відстояну. Вона, при використанні підгодівлі, не має особливого значення. Влітку воду можна набирати холодну, взимку - більш теплу. Міняти її необхідно хоча б 1 раз на 2 дні, промиваючи стебла під краном.
Якщо не використані спеціальні засоби по догляду, то знезаразити воду можна таблеткою аспірину, деревним вугіллям, кількома грамами лимонної кислоти або срібним виробом (ложка, монета). Також, для троянд можна додати цукор (на 1 л - близько 15 г), щоб поповнити запас вуглеводів.
Необхідно видалити листя, які у вазі опиняться під водою, тому що вони сприяють її зацвітання, що не кращим чином впливає на життєдіяльність рослини. Також, в стеблі квітки вода рухається по капілярах. По дорозі велика кількість відходить листю, і іноді суцвіттю дістається зовсім небагато. При обрізанні листочків вся вода відходить бутона. Колючки краще не видаляти, оскільки це травмує стебло.
Далі підрізаємо квітка ножем. Зріз необхідно робити під кутом 45 градусів, по можливості під струменем води, щоб уникнути виникнення повітряної пробки (повітря, який втягує квітка одразу після зрізу, який заважає йому пити воду в потрібній кількості). Підрізавши рослина - якомога швидше ставимо його в воду.
Всі ці рекомендації підходять і іншим кольорам, з урахуванням деяких нюансів. Наприклад, тюльпанів, альстромерії і всім цибулинних рослин необхідно мало води, оскільки вони схильні до загнивання стебла. А у деревних квіток (бузок, гортензія), бажано, видаляти більшу частину листочків, тому що їм досить складно пити воду.

Сподіваємося, наші поради стануть в нагоді вам, і ваші квіти будуть радувати вас набагато довше!\

 

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

© ViaFlor, 2020
Служба доставки квітів в Харкові:
tel., +38 067 6786123
e-mail info@viaflor.com.ua
ДОСТАВКА КВІТІВ ПО ХАРКОВУ - ЗАМОВИТИ БУКЕТ ВІД VIAFLOR!
+38 (099) 63 92 621
+38 (067) 67 86 123
+38 (093) 02 96 958
Товар добавлен в корзину!