Меню купить цветы Харьков - VIAFLOR
$
0
Троянда Ред Голд

Троянда Ред Голд (Red Gold) опис і характеристики сорту

Троянда Ред Голд - «червоне золото» з кораловим відтінком кольорів і з золотою сердцевиною спочатку була представлена ​​флористичному світу англійськими селекціонерами на початку 70-х років 20 століття. Згодом високі декоративні якості і зимостійкість сорту чайно-гібридної троянди Ред Голд зробили її улюбленицею в багатьох країнах. Сорт невибагливий в догляді, використовується як для зрізу, так і для вирощування на садових ділянках.

Короткий опис і характеристики сорту

Кущ невеликий. У висоту досягає 90-110 см. Пагони досить потужні, з шипами. Листочки невеликі, темно зеленого кольору, з глянцевою поверхнею.

Квітки у красуні Ред Голд з махровими пелюсточками. Форма бутона у троянди класична. Діаметр бутона 8 см. В основному на одному стеблі формується по 1 бутона, рідше 2-3.

Колір контрастний, від червоного до коралового, в середині лепесточков плавно переходить в золотистий відтінок. Квіти не схильні до вигоряння під впливом сонячних променів.

Аромат Ред Голд слабовиражений, з приємним мелісовим відтінком.

Період цвітіння. Перша хвиля рясного цвітіння починається і червні, потім настає перерва і знову троянда зацвітає в серпні-вересні.

Зимостійкість. Рослині не страшні морози до - 23С

Стійкість до захворювань і шкідників середня. При несприятливих погодних умовах кущ може пошкоджуватися борошнистою росою і чорною плямистостю. Також даний сорт не дуже стійкий до дощової погоди.

Троянда флорибунда Ред Голд вирощування і догляд.

Red Gold як і всі троянди звичайно ж вимагає до себе уваги, але при дотриманні певних умов здатна стати гідною прикрасою самого вишуканого квітника.

Для посадки саджанця варто вибирати місце з родючим грунтом, без застою вологи. Ред Голд світлолюбна, в тінистих місцях якість цвітіння значно погіршується. Рослині необхідний своєчасний полив, підживлення і при необхідності обробка від хвороб і шкідників. Дотримуючись цих нехитрих правил ви обов'язково досягнете бажаного результату.

Роза Ред Голд шикарний чайно-гібридний сорт, що підходить для вирощування в домашніх умовах. Даний сорт відмінно підходить для різних садових стилів: класика, модерн, поєднання кольорів в стилі кантрі. У будь-якому з цих стилів троянда Ред Голд гармонійно поєднується з «квітучими сусідами», виглядає дуже гармонійно і знаходить гідне застосування в самих вишуканих куточках улюбленого саду.

Фото троянди

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

Мы принимаем:
© ViaFlor, 2020
ФОП: Олексiєнко Р.В.
Код ЄДРПОУ: 3100507115
Контакты
tel. +38 (067) 678 61 23
tel. +38 (093) 029 69 58
e-mail info@viaflor.com.ua
Служба доставки квітів в Харкові
+38 (099) 63 92 621
+38 (067) 67 86 123
+38 (093) 02 96 958
Товар добавлен в корзину!