Меню купить цветы Харьков - VIAFLOR
$
0
Троянда Міс Піггі (Miss Piggy)

Троянда Міс Піггі (Miss Piggy)

Miss Piggy дуже молодий чайно-гібридний сорт 2010 року родом з Нідерландів. Незважаючи на свою молодість сорт Міс Піггі бере участь в міжнародних виставках і вже удостоєний високої нагороди як «Кращий новий сорт». Ніжно-лососеві пелюстки троянди нікого не залишають байдужими. Міс Піггі ідеальна як в зрізі, так і підходить для вирощування на садових ділянках. Висота рослини, аромат і рясне цвітіння роблять цей сорт бажаним мешканцем великої кількості любителів «королеви квітів».

Короткі характеристики і опис сорту

Miss Piggy рясно квітучий ароматний сорт, який зберігає після зрізу первісну свіжість до 14 днів.
Кущ досить потужний, в висоту 100 см, іноді до 150 см. Діаметр куща до 60 см. Стебла прямі, рівні, шипи практично відсутні. Листочки зелені, глянцеві. На одному стеблі може виростати як один так і 2-3 квітки.

Бутон бокаловидної форми, в повному розпуску змінює форму на чашоподібну. Кількість пелюсток в бутоні 30-35 шт.

Колір ніжно-лососевий. Чудова квітка Miss Piggy в неповному розпуску, коли пелюсточки, немов покриті тонким воском, і ще щільно туляться один до одного.

Цвітіння. Сорт Міс Піггі відноситься до повторно квітучих рослин. Починається цвітіння в червні і триває з короткочасними перервами до вересня.

Аромат слабовиражений.

Морозостійкість: 6 зона.

Стійкість до хвороб і шкідників: середня.

Стійкість до дощу: невисока.

Догляд за трояндою Miss Piggy

Рослина віддає перевагу грунту нейтральному або слабокислому, добре відгукується на підживлення. Кращий час для посадки Міс Піггі навесні: у квітні-травні, або ж восени: у вересні-жовтні. Місце для Miss Piggy необхідно вибирати сонячне, захищене від сильних вітрів і протягів. Сорт полюбляє не тільки в своєчасний полив і підгодівлі, але також йому необхідні знезаражувальні обробки проти хвороб і шкідників.

І хоча турбот з появою Міс Піггі в вашому саду неодмінно додасться, але це звичайно ж того варте. Квітучі рослини Miss Piggy на всі 100% винагороджують своїх володарів: піднімають настрій, дарують радісні емоції, приносять в будинок затишок і теплоту. А що може бути краще ніж ці прості радості? Тільки близькі і рідні люди поруч, які можуть відчути і розділити ваші щирі емоції і порадіти разом з вами.

Фото троянди Міс Піггі

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

Мы принимаем:
© ViaFlor, 2020
ФОП: Олексiєнко Р.В.
Код ЄДРПОУ: 3100507115
Контакты
tel. +38 (067) 678 61 23
tel. +38 (093) 029 69 58
e-mail info@viaflor.com.ua
Служба доставки квітів в Харкові
+38 (099) 63 92 621
+38 (067) 67 86 123
+38 (093) 02 96 958
Товар добавлен в корзину!