Меню купить цветы Харьков - VIAFLOR
$
0
Троянда Хаїм Сутін

Троянда Хаїм Сутін (Chaim Soutine)

Хаїм Сутін чайно-гібридна троянда, яка цвіте дуже рясно, з травня до заморозків. Квітка у даного сорту дуже красивого малинового кольору з білими смугами. Залежно від погодних умов колір може змінюватися з більш світлого, до насиченого яскравого. Квітка Хаїм Сутін чудова і в бутоні, і в стані повного розпуску. Даний сорт троянди відноситься до представників біколор, гармонійно поєднуючи червонуваті, білі і малинові смужки. У відкритому грунті кольору стають більш насиченими. Зрізані квіти в букеті не втрачає свіжості до трьох тижнів.

Опис і характеристики сорту

Кущ прямостоячий, добре розгалужений. Його висота 50-90 см, ширина до 80 см

Бутон Хаїм Сутін не надто великий, повільно розпускається, що не показує середину. Діаметр бутонів троянди сягає 8-10 см. Пелюстки махрові, чашоподібні, білого забарвлення з червоними штрихами.

Цвітіння Цвіте троянда Хаїм Сутін рясно і майже безперервно. Квіти з помірно приємним ароматом. Троянда Хаїм Сутін чудово росте навіть на самому яскравому сонці. Даний сорт добре відгукується на підживлення, формуючи здоровий, потужний кущ.

Аромат у рослини досить приємний.

Морозостійкість. Зимостійкість у даного сорту досить висока. Рослина здатна витримувати морози до -23

Стійкість до дощу дуже висока

Стійкість до захворювань і шкідників. Chaim Soutine майже не схильна до захворювань.

Троянда Хаїм Сутін відмінно підходить як для озеленення садових ділянок, так і для зрізу. Дуже часто цей сорт використовують в якості розділового штриха в ландшафті. Добре розгалужені кущі з квітами, які довго не осипаються гармонійно вписуються в загальний дизайн і відмінно поєднуються з «квітучими сусідами». Чайно-гібридна красуня Chaim Soutine, що не боїться ні спекотної погоди ні дощу і квітуча весь сезон по наростаючій, своєю життєстійкістю і оригінальним кольором прикрашає найвишуканіші і улюблені куточки квітучого саду.

Фото троянди

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

Мы принимаем:
© ViaFlor, 2020
ФОП: Олексiєнко Р.В.
Код ЄДРПОУ: 3100507115
Контакты
tel. +38 (067) 678 61 23
tel. +38 (093) 029 69 58
e-mail info@viaflor.com.ua
Служба доставки квітів в Харкові
+38 (099) 63 92 621
+38 (067) 67 86 123
+38 (093) 02 96 958
Товар добавлен в корзину!