Меню купить цветы Харьков - VIAFLOR
$
0
Троянда Ель Торо (El Toro): характеристики і опис сорту

Троянда Ель Торо (El Toro): характеристики і опис сорту

Вогненно-червона троянда Ель Торо з оригінальною формою пелюсток виведена в 2003 році в Голландії. Рясно квітуча Ель Торо асоціюється з коридою, і в перекладі з іспанської означає «тілець», «бик». Також її трепетні пелюсточки нагадують пишні спідниці іспанських дівчат, танцюючих фламенко.

Кущ компактний, висотою до 80 см. Пагони потужні, прямостоячі, шипів практично немає. На одному стеблі розташовано по одній квітці. Листочки у троянди El Toro невеликі, різьблені, темно-зеленого кольору, іноді набувають червонуватого відливу.

Бутон великий, до 10-12 см в діаметрі. Пелюстки гофровані, їх кількість коливається в межах 30-40 шт. Відтінок пелюсток може відрізнятися на різних стадіях цвітіння: від яскравого оранжевого до насиченого темно-червоного кольору.

Цвітіння у троянди El Toro рясне, а також тривале. Відтінок може змінюватися протягом усього сезону цвітіння. Залежно від стадії цвітіння і погодних умов створюються дуже ефектні колірні переходи. Від впливу прямих сонячних променів пелюстки троянди можуть вигоряти, іноді на квітці з'являється темно-червоне напилення.

Аромат слабовиражений.

Морозостійкість до 23 ℃.

Стійкість до шкідників і хвороб. Середня стійкість до чорної плямистості та борошнистої роси.

Стійкість до дощу середня.

Ель Торо, гра фарб «вогненної» троянди

Троянда Ель Торо улюблениця флористів і садівників любителів. Цей сорт ідеально підходить для декорування садової ділянки, прикрашає найулюбленіші куточки саду, стає улюбленцем і фаворитом вишуканого квітника. Троянда El Toro віддає перевагу сонячним, добре освітленим місцям, в спекотний полуденний час полюбляє притінення ажурною півтінню і не любить протяги і холодні, рвучкі вітри. Оптимальний час для висадки рослини в грунт весна - квітень, початок травня, або ж осінь - вересень, жовтень. Догляд за трояндою Ель Торо не відрізняється від інших сортів, рослині необхідний своєчасний полив, підживлення, розпушування грунту, профілактика і боротьба з хворобами і шкідниками.

Сорт ідеальний для зрізу. Не різкий аромат, міцне, довге стебло, відсутність шипів і привабливі гофровані пелюсточки дають можливість троянді Ель Торо конкурувати з найвідомішими представницями «королеви квітів». Після зрізу троянда Ель Торо не втрачає первісну свіжість протягом 14 днів, радуючи своїх володарів вишуканою, ефектною красою.

Троянда Ель Торо фото

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

Мы принимаем:
© ViaFlor, 2020
ФОП: Олексiєнко Р.В.
Код ЄДРПОУ: 3100507115
Контакты
tel. +38 (067) 678 61 23
tel. +38 (093) 029 69 58
e-mail info@viaflor.com.ua
Служба доставки квітів в Харкові
+38 (099) 63 92 621
+38 (067) 67 86 123
+38 (093) 02 96 958
Товар добавлен в корзину!