Меню купить цветы Харьков - VIAFLOR
$
0
Троянда Аваланж (Avalanche)

Троянда Аваланж (Avalanche)

Витончена і романтична чайно-гібридна троянда Аваланж біло-перлового відтінку виділяється з сімейства білих троянд відмінними декоративними якостями.

Вперше сорт був представлений світу в 2004 році селекціонерами з Нідерландів. Перекладається Avalanche як «лавина», що повністю відповідає назві: цвітіння у Аваланж настільки рясне, що нагадує величезну лавину на вершині засніжених гір.

Avalanche: опис і характеристики сорту

Кущ невисокий 80-90 см, його діаметр 50 см. Пагони прямостоячі, жорсткі, в період активного цвітіння не згинаються. Кількість шипів середня.

Розмір бутона 8-10 см, квітка махрова. На одному бутоні від 30 пелюсток. Форма бутона бокаловидна, акуратна, поступово набуває все більшу пишність.

Цвітіння з червня по серпень рясне, що повторюється. Сорт відрізняється глибиною кольору. Аваланж це не проста біла троянда, на її вишуканих пелюстках можна побачити перлинні переливи іскристі на сонечку.

Аромат ледь вловимий.

Морозостійкість вище середньої.

Стійкість до хвороб і шкідників середня. При несприятливих умовах Аваланж схильна до хвороби чорної плямистості і борошнистої роси.

У непогожу, дощову погоду бутони не розпускаються повністю і на них можуть з'явитися дрібні рожеві точки.

Троянда Avalanche не дивлячись на романтичний зовнішній вигляд, рослина досить таки крихка і вимоглива у догляді, їй необхідний регулярний полив і підгодівлі. Місце для посадки необхідно вибирати добре освітлене, без протягів з кислотністю грунту від 5.6 до 7.5 рН.

Спочатку сорт виведений для зрізу, і користується заслуженою популярністю у флористичному світі. Забезпечивши троянді відповідні умови, рясне цвітіння можна побачити і в домашніх умовах. Перлинні відтінки бутонів розкриваються неспішно не змінюють початковий колір навіть від яскравих сонячних променів. Кущ підходить як для групових посадок, так і для створення моно композицій.

Троянда Аваланж чудово красива, щоб виростити її в своєму саду, звичайно ж доведеться докласти зусилля, але результат того вартий. Великі квіти, що володіють королівським шармом здатні прикрасити кращі моменти нашого життя.

Фото троянди Avalanche

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

Мы принимаем:
© ViaFlor, 2020
ФОП: Олексiєнко Р.В.
Код ЄДРПОУ: 3100507115
Контакты
tel. +38 (067) 678 61 23
tel. +38 (093) 029 69 58
e-mail info@viaflor.com.ua
Служба доставки квітів в Харкові
+38 (099) 63 92 621
+38 (067) 67 86 123
+38 (093) 02 96 958
Товар добавлен в корзину!