Меню купить цветы Харьков - VIAFLOR
$
0
Шоколадні квіти, квіти запаху м'яса або квіточки, які схожі на жіночі губи?

Найрідкісніші квіти в світі - інтригуючі види флори

На нашій величезній планеті ростуть виняткові за своїм зовнішнім виглядом і властивостями квіти. Одні з них божественно гарні, ароматні і граціозні, інші, навпаки, відштовхують своїм неподобством і неприємним запахом. Але одна риса їх об'єднує - це унікальність.

Немає єдиної думки в ботанічному середовищі, яка ж квітка є рідкісною. Але перелік подібних квітів існує. Деякі з них знаходяться на межі вимирання і охороняються.
Варто звернути увагу на один з найрідкісніших і красивих квітів - стронгілодон гроновидний. Це квітка-ліана, представник бобових. Його ще називають нефритовою або смарагдовою лозою. Великі квіти, зібрані у великі кисті, мають блакитне, смарагдове або нефритове забарвлення з відтінками бузкового, здатне змінюватися і світитися в темряві. Вони дивно красиво виглядають і вдень, і вночі, запилюються кажанами, в природі ростуть тільки у вологих тропічних лісах на Філіппінських островах. Вважається вимираючим видом.
Рідкісною рослиною, внесеним до Червоної книги, є двулістнік або діфілея. Його білі квіти після дощу стають напівпрозорими і нагадують кристали. Цікаво спостерігати, як жива квітка немов перетворюється в кришталеву.

Незвичайним квіткою є раффлезия Арнольда. Виділяється своїми розмірами і запахом гниючого м'яса, звідси назва - трупна лілія. Зовні нагадує шматки гнилого м'яса, досягає метра і більше в діаметрі і важить до 10 кг. Цей найбільший на землі квітка - паразит, він прикріплюється до інших рослин і живе за їх рахунок. Після тижневого цвітіння перетворюється в купу гнилі. Дивно, але квітка вважається лікарською рослиною. З нього отримують засіб для потенції і екстракт, що допомагає жінкам відновлюватися після пологів. Розтане в тропічних лісах Індонезії.

Запах гнилого м'яса, тухлих яєць і риби має і ще один дивовижна квітка - аморфофаллус або "трупна квітка". Цікаво, що запах з'являється під час дотику до квітів. Початок квітки досягає п'яти метрів у висоту, двох в діаметрі, температура його дорівнює 40 градусам. У природі майже винищений.
Смілка гібралтарська - скромна ніжно-рожева квітка з п'ятьма пелюстками-сердечками, примітна тим, що росте тільки на високих скелях Гібралтар. У зв'язку з цим її могли бачити в природних умовах зовсім небагато людей. Вона майже зникла з лиця землі. До кінця ХХ століття вважалася вимерлою, потім з'ясувалося, що вид випадково зберігся в гібралтарському заповіднику.
На кронах дерев, обплутаний корінням-павутина стовбур, існує ще одна рідкісна квітка - примарна орхідея, поліріза. Це прекрасне чудо природи. Здається, що білі, ароматні квітки з'являються нізвідки і парять в повітрі навколо дерева. Листя зовсім немає, стеблинка тонка і непомітна, дві пелюстки довші інших і мають химерну форму, звисають вниз, нагадуючи жаб'ячі лапки. Звідси інша назва - орхідея-жаба. Виростає квітка в тропіках, в важкодоступних місцях. Відноситься до зникаючого виду, але його навчилися культивувати.
Відомі також рідкісні орхідеї, схожі на черевички - Венерин черевичок, який має на квітці кишеньки у вигляді черевичків, і черевичок Ротшильда, або "Золото Кінабалу". У його суцвітті є по шість квіток з горизонтальними смугастими пелюстками, а росте він в одному лише місці - в Малайзії, на схилі гори Кінабалу.
Існує в природі і квітка, яка має найкоротше життя. Бачити її доводиться тільки обраним, так як зацвітає вона опівночі, а через кілька годин гине. Це Кадупул, Небесні Наги або Королева ночі. Ця ніжна квітка з білими тонкими пелюстками і своєрідним ароматом росте на островах Шрі-Ланки і привертає туди туристів з усього світу.
Дивним запахом шоколаду з ваніллю володіє чорна космея - шоколадний космос. Родина його - Мексика. Але в дикій природі квітка більше не існує. Селекціонерам з великими труднощами вдалося відновити цю красиву і ароматну рослину.
Незвичайні і унікальні тропічні ТАККА. У нас вони відомі як кімнатні квіти і вражають своєю фантастичною формою і кольором. З яскравих зелених листків виходять прозорі фіолетові стрілки з квітками, з'єднаними в парасольки, зовні схожі на кажана. Їм притаманні незвичайні для природи відтінки, близькі до чорного кольору - зеленувато-коричневі, фіолетові, пурпурні.
Привабливо і навіть спокусливо виглядає псіхотрія піднесена. Квітка має форму пухких жіночих губ і яскраве червоне забарвлення. У народі її навіть прозвали жіночі губки. Виростає в лісах Центральної і Південної Америки.

Наведений перелік рідкісних квітів, зрозуміло, не є повним. Флора нашої планети унікальна і багата, а знайомство з нею - дуже цікаве і захоплююче заняття.

Автор: Roman Oleksiienko

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

Мы принимаем:
© ViaFlor, 2020
ФОП: Олексiєнко Р.В.
Код ЄДРПОУ: 3100507115
Контакты
tel. +38 (067) 678 61 23
tel. +38 (093) 029 69 58
e-mail info@viaflor.com.ua
Служба доставки квітів в Харкові
+38 (099) 63 92 621
+38 (067) 67 86 123
+38 (093) 02 96 958
Товар добавлен в корзину!