Меню
$
0
Чому квіти такі важливі для жінок

Чому квіти такі важливі для жінок: розбираємося в першопричині флорістичної пристрасті прекрасної статі

А й справді - чому саме троянди, лілії, орхідеї та інші представники цього унікальногоприродного «Всесвіту» стали приводом для радості у дівчат від 3-х до 99-ти років?

Що цікаво - недавно топовий український глянець XXL проводив опитування і, відповідно до нього, 99% жінок люблять отримувати в якості знака уваги саме квіти. Не парфум, не аксесуари або шуби, не путівку і навіть не сертифікат в СПА-салон, а букет - таку відповідь, не замислюючись, дала переважна більшість.

У чому сила цих рослин? Який подсмисл вони таять? І чому, врешті-решт, нам, жінкам, так важливо отримувати ці ароматні і різнокольорові оберемки?

Генетика і все про неї: невже все несвідомо?

Психологи стверджують, що першопричину потрібно шукати саме в природі. Пам'ятайте, як красиво розпускає перед самкою свій хвіст павич? А деякі птахи саме так завойовують увагу крилатих представниць протилежної статі - приносячи їм в дзьобі красиву гілочку. Знак уваги, причому, саме в такій формі є приводом для шанобливого ставлення до самця - це раз.

Психологічні установки: дівчатка - такі дівчатка

Бантики, рюшечки, зефірки та інша мімімішна атмосфера з дитинства закладає в чарівну голівку ще маленьких дівчаток такий собі шаблон про приємності. Звичайно, нерідкі випадки, коли не менший захват викликає комплект зимової гуми, і все ж, квіти - це топ дівочих мрій. Це - два.

Фізіологія: те, що керує нами

Мозок любить «приємні» сигнали. І в числі можливих візуальні і нюхові - одні з найбільш потужних. Як запах свіжої випічки з корицею, морозного ранку, осіннього листя, так і аромат квітів пробуджує позитивні емоції. А вони, в свою чергу, доповнюються отриманням гарної картинки - спогляданням самого букета. За таку реакцію, до слова, відповідають гормони, зокрема, окситоцин. Це той же самий гормон, який виробляється у вагітних і жінок, що народили - він притупляє страх і тривогу, на місце яких приходить радість і задоволення. А це - три.

Дорогі чоловіки! Пам'ятайте, що це - один з легальних способів здобути прихильність жінки. Навіть якщо вона вам поки що не близька. Навіть якщо мова йде не про чуттєві, а дружні або навіть суто ділові відносини. Що вже там - завзяті феміністки з задоволенням вирощують квіти в своїх палісадниках і плекають орхідею в горщиках. А ви, в свою чергу, тепер повністю озброєні і знаєте, чому жінки люблять квіти.

Автор: Юлія Огілько

instagram - malisa_eighty_eight

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

Мы принимаем:
© ViaFlor, 2020
ФОП: Олексiєнко Р.В.
Код ЄДРПОУ: 3100507115
Контакты
tel. +38 (067) 678 61 23
tel. +38 (093) 029 69 58
e-mail info@viaflor.com.ua
Служба доставки квітів в Харкові
+38 (099) 63 92 621
+38 (067) 67 86 123
+38 (093) 02 96 958
Товар добавлен в корзину!