Меню купить цветы Харьков - VIAFLOR
$
0
Чому не дарують жовті троянди, і інші квіти - розбиваємо міфи!

Фобія на жовті квіти !? І дарма ..., читай і все зрозумієш

Традиція дарувати квіти прийшла до нас з Європи і закріпилася в XIX столітті. Але на Русі завжди любили квіти і ставилися до них з ніжністю. Дівчата збирали букети з польових і лісових квітів, плели вінки, ворожили з їх допомогою. У свято Івана Купали пускали вінки по річці, клали жовті кульбаби під подушку або ставили їх в кут, щоб дізнатися приречення долі, шукали вночі чарівну квітку папороті. Мова квітів теж була відома нашим предкам, і вони теж намагалися користуватися нею. Але відразу обмовимося, що в різних культурах кількість квітів у букеті і їх забарвлення, як раніше, так і зараз, тлумачаться по-різному. І якщо червоні квіти всюди символізували любов і пристрасть, жовтим пощастило менше. У нас, як і в деяких інших країнах, їх вважали вісниками розлуки і уособленням зради. Для цього, звичайно, є свої підстави і пояснення. Наприклад, можна провести паралель з осінньою природою, коли в'яне і жовтіє листя, опадає з дерев, прощається з літом. Можна згадати і легенду про те, як князь або шейх, за порадою чаклунки, викрив свою дружину в зраді, подарувавши їй червоні троянди, пожовклі на ранок. Але не можна забувати про те, що у слов'ян жовтий колір завжди вважався могутнім і сакральним, адже це колір сонця, тісно пов'язаного з усіма слов'янськими богами. На Сході також жовтий колір, а значить, і квіти ототожнюються з сонцем і золотом, з багатством, стабільністю, здоров'ям, благополуччям і успіхом. У Німеччині жовті квіти вважаються символом багатства, тому їх з радістю приймають і дарують молодятам і іменинникам. Цінують жовті квіти, особливо троянди, і в Англії, а в Італії їх просто обожнюють, уособлюючи зі світом, добротою, любов'ю, сонячним теплом і світлом.

Слід сказати, що у нас останнім часом жовтий колір теж реабілітований. Намагаючись підкреслити повагу і вдячність, теплоту почуттів, жовті букети підносять наставникам, вчителям, всім шановним людям. Сьогодні жовті троянди і тюльпани вважаються символом дружелюбності, радості, щастя, початком любові і примирення, а зовсім не вісниками розлуки, як співається у відомій пісні. До речі, жовті тюльпани у багатьох народів дарують тим, з ким хочуть дружити, кого поважають або ж тоді, коли хочуть підняти людині настрій. Голландські селекціонери, з огляду на високий попит на такі квіти, навіть вивели сорт яскраво-жовтих тюльпанів "Гарненька дівчина".
Інтерес представляє і інша квітка - хризантема. У буквальному перекладі означає "золота квітка", квітка сонця. А в Японії він визнаний символом держави і асоціюється з Богинею Сонця. Імператорською печаткою і гербом Японії є зображення жовтої хризантеми з шістнадцятьма пелюстками. Тут буквально обожнюють ці квіти, дарують їх в знак дружби і ніжної любові, пов'язують з веселощами і радістю. Кому не захочеться отримати в подарунок символ сонця, багатства і здоров'я! Адже хризантемам приписуються цілющі і навіть магічні властивості, з них готують ліки, їх вживають в їжу.

Не варто загострювати увагу на традиціях тих країн, де ці квіти є супутниками траурних церемоній, не варто боятися жовтого забарвлення, адже жовті хризантеми означають вдячність, найдобріші і щирі побажання, та й не можуть квіти, схожі на сонце, нести людям нещастя! Не забувайте, що були часи, коли жовті хризантеми могли собі дозволити лише члени імператорської сім'ї, а зараз це доступно всім. Радуйте своїх коханих, рідних і близьких чудовими золотими букетами, даруйте їм радість, надію і віру в добро. Признавайтесь в любові, кляніться в вірності, нагадуйте, що Вам добре з ними, дякуйте їх і бажайте їм благополуччя і процвітання! Жовті сонячні букети завжди допоможуть Вам у цьому.

Автор: Roman Oleksiienko

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

Мы принимаем:
© ViaFlor, 2020
ФОП: Олексiєнко Р.В.
Код ЄДРПОУ: 3100507115
Контакты
tel. +38 (067) 678 61 23
tel. +38 (093) 029 69 58
e-mail info@viaflor.com.ua
Служба доставки квітів в Харкові
+38 (099) 63 92 621
+38 (067) 67 86 123
+38 (093) 02 96 958
Товар добавлен в корзину!