Меню
$
0
Які квіти дарувати взимку і дарувати чи: розвіюємо міфи і рятуємо флору від морозу

Які квіти дарувати взимку і дарувати чи: розвіюємо міфи і рятуємо флору від морозу

Монотонність. Саме так можна охарактеризувати все те, що ми бачимо навколо себе взимку. Фарби - немов з мізерною палітри якогось жодного художника: сіро-біло-чорні. Сумно. Так чи варто відмовляти собі і своїм близьким в задоволенні порадувати око свіжим букетом квітів на замовлення, якщо хтось колись сказав, що це - не комільфо?

Сміливо розвіюємо міфи і переконуємо вас, що букет квітів з доставкою в грудні порадує куди більше, ніж, скажімо, в жаркому липні!

Міф №1. Квіти взимку дорогі.

Практично весь асортимент, за винятком декількох сортів - імпортний. Рослини вирощуються в країнах з теплим кліматом, сезонність в яких - досить умовне поняття. Транспортування, вірніше, її ціна, теж залежить не від місяця року, а, скоріше, від курсу валют. Однак частка правди в цьому твердженні є - оплата за опалення трохи підвищує цінник, але практично непомітно для покупця.

Міф №2. Під час транспортування букет пошкодиться, квіти загинуть або швидко зів'януть.

У кур'єрських автомобілях розташовані кліматичні установки, за рахунок роботи яких рослинам дуже навіть комфортно. Звичайно, якщо ви самостійно придбаєте композицію і повезете її через усе місто в маршрутці в мінус 20, їй доведеться несолодко. Тому оптимально - замовити букет з доставкою додому в Харкові.

Міф № 3. Вибір асортименту рослин взимку - в рази менше.

Чи не в рази - з продажу пропадає лише частина асортименту, який вдало замінюється екзотикою, прекрасно відчуває себе в морози. Наприклад, ромашки взимку не ростуть, а ось хризантеми, троянди і кали поставляються з-за кордону без обмежень в температурному режимі. До того ж, до новорічних свят можна приурочити оригінальні новорічні букети квітів - в Харкові дуже популярні композиції з ялиновими гілочками, іграшками, мішурою і штучним інеєм.

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

Мы принимаем:
© ViaFlor, 2020
ФОП: Олексiєнко Р.В.
Код ЄДРПОУ: 3100507115
Контакты
tel. +38 (067) 678 61 23
tel. +38 (093) 029 69 58
e-mail info@viaflor.com.ua
Служба доставки квітів в Харкові
+38 (099) 63 92 621
+38 (067) 67 86 123
+38 (093) 02 96 958
Товар добавлен в корзину!