Меню купить цветы Харьков - VIAFLOR
$
0
Сорт хризантеми Таліта

Сорт хризантеми Таліта

Хризантема - найкраща і найулюбленіша осіння квітка. Неможливо собі уявити наші парки і сквери, сади і клумби без цієї яскравої красуні. Особливо активно використовують для створення осінніх квітників кущові хризантеми.

На сьогоднішній день в світі налічується до семисот сортів кущових хризантем, що відносяться до сімейства складноцвітих, або айстрових. У їх число входить і хризантема "Таліта". Її називають ромашковою.

Під час цвітіння даної культури утворюються красиві бордові квіти з густо - рожевим, бузковим або малиновим відтінком і зеленуватою серединкою. Цвітіння дуже пишне, триває з кінця липня до середини осені і довше.

Нарядні кущі, щедро вкриті яскравими квітами, як прощальний річний привіт, як останній подарунок сонця шикуються на парад хризантем і радують своєю яскравою красою, зігрівають душу і серце.

Цінність сорту полягає не тільки в відмінних декоративних якостях, а й у високій стійкості до погодних катаклізмів, хвороб і шкідників.

Опис хризантеми Таліта


Хризантема "Таліта" широко використовується в ландшафтному дизайні.

Вона чудово відчуває себе на клумбах, яскравою смугою обрамляє доріжки, додає яскравих відтінків і шарму в літній пейзаж, є прекрасним доповненням до багатої осінньої палітри.

"Таліта" незрівнянно виглядає в поєднанні з хризантемами інших кольорів. Складені з її участю композиції з квітів контрастних забарвлень, наприклад білих і жовтих, виглядають дуже ефектно і цікаво.

Вигідно вирізняється вона і на тлі хвойних рослин, а посаджена серед газону, є безсумнівним прикрасою всієї галявини. Її можна вирощувати і у вигляді каскаду.

Фото хризантеми Таліта

Особливістю хризантеми "Таліта", яка подобається всім садівникам, є її здатність легко приживатися на різних ділянках і виростати там без пересадки, не втрачаючи здатності до цвітіння і декоративності, протягом п'яти років. Квіти є, до того ж, морозостійкими.

Розмножувати хризантему "Таліта" краще діленням куща або живцюванням. Для посадки підходить нейтральний або не дуже кислий грунт. У бідний грунт вноситься добриво, це особливо важливо в період зростання, але надмірно підгодовувати хризантеми не слід, так як через це вони будуть погано цвісти.

Розподіл куща здійснюється навесні, в квітні - травні. Коли з'являються молоді пагони, кущ обережно викопують разом із землею, потім очищають і ділять корінь на частини, щоб на кожній було по 3 - 4 пагони. Для дезінфекції можна замочити посадковий матеріал в слабкому розчині марганцівки.

Повністю виправдовує себе і метод живцювання. Восени нарізають живці, поміщають їх в контейнери з підготовленим заздалегідь грунтом, в який додають перегній, пісок, торф, зволожують і засипають землею. Контейнери ставлять в темне прохолодне місце. Час від часу потрібно полив. Навесні, коли з'являться паростки, рослина висаджується у відкритий грунт.

Допускається також і розмноження насінням з попередніми пророщуванням їх в теплиці в ящиках. Землю змішують з добривом і піском, зволожують і здійснюють посів прямо на поверхню грунту, потім накривають склом або плівкою. У відкритий грунт можна пересаджувати рослини, які досягли п'яти сантиметрів. При цьому треба пам'ятати, що перші два методи є більш надійними.

Незалежно від методу посадки, треба обробити саджанці фосфаміду і видалити точку росту, тобто зробити прищіпку. Приблизно через місяць треба зрізати верхню частину. Це необхідно для правильного формування куща.

"Таліта" - невибагливий сорт. Хризантема відмінно справляється з морозом, любить сонце, але молоді пагони можуть загинути під його палючими променями. Щоб зберегти їх і виростити, для сходів необхідно зробити затінення. Також слід проводити полив і мульчувати грунт.

Здійснюючи посадку, слід пам'ятати, що між рослинами повинна зберігатися дистанція від десяти до тридцяти сантиметрів.

Хризантема "Таліта" вирощується не тільки для прикраси ландшафту. Вона відмінно підходить для створення прекрасних квіткових композицій і букетів. Поєднуючись з хризантемами інших видів і забарвлень, а також з іншими квітами, вона чудово виглядає і в сольному виконанні, не потребуючи додаткових компонентів.

"Таліта" - це настільки бездоганний сорт хризантем, що його просто зобов'язані прописати на кожній ділянці, на кожній клумбі!

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

Мы принимаем:
© ViaFlor, 2020
ФОП: Олексiєнко Р.В.
Код ЄДРПОУ: 3100507115
Контакты
tel. +38 (067) 678 61 23
tel. +38 (093) 029 69 58
e-mail info@viaflor.com.ua
Служба доставки квітів в Харкові
+38 (099) 63 92 621
+38 (067) 67 86 123
+38 (093) 02 96 958
Товар добавлен в корзину!