Меню купить цветы Харьков - VIAFLOR
$
0
Замовити букет троянд в Харкові стало ще простіше з VIAFLOR!

Замовити букет троянд в Харкові стало ще простіше з VIAFLOR!

Можливо, в сучасному шаленому світі не місце дурниць, у вигляді квітів, але психологами було доведено, що саме такі дрібниці можуть за кілька секунд підняти настрій, поліпшити самопочуття, які б неприємності до цього не траплялися в житті. Букет живих троянд - кращий подарунок з будь-якого приводу, обов'язковий атрибут романтичного побачення, класичний спосіб попросити вибачення, продемонструвати своє захоплення або ніжні почуття. Часом не потрібно шукати ніяких приводів, щоб замовити букет коханій, мамі чи подрузі. Адже найцінніший подарунок - несподіваний, піднесений просто так. А квіти в Харкові завжди були найкращим способом проявити свої почуття або ж довести любов.

Дізнайтеся про те, як замовити доставку букет квітів в Харкові н

а сайті VIAFLOR!

Ще в епоху романтизму з'явилася традиція передавати емоції за допомогою квітів. Тут важливий був кожен нюанс: кількість бутонів, забарвлення, сусідство з іншими рослинами. Так наприклад:

білий - символ доброти, чистоти і невинності, підносячи його кажуть: "Я захоплююся вашою небесною красою";
червоний колір - означав любов і прихильність, його прийнято було дарувати друзям або родичам;
темно-червоний - вважався кольором бурхливої ​​пристрасті, шалено жарких емоцій, і чим яскравіше його відтінок, тим сильніше почуття (зазвичай, дарують коханим);рожевий букет - символ ніжності і захоплення, їм висловлювали симпатію і новий початок відносин (своєрідний натяк на те почуття, яке, незабаром, можливо, виникне стараннями Амура);
жовтий - незважаючи на те, що його чомусь вважають символом розлуки, він висловлює дружбу, повагу і визнання (можна подарувати діловим партнерам, колегам);
персикові / кремові квіти - вияв вдячності, їх часто підносять в честь вдалого завершення справ;
блакитний - знак таємничість, його дарують неординарним людям, загадковим і недосяжним.
Ось так, без слів, можна було висловити свої почуття. Таке листування, напевно, була більш романтична, ніж сьогоднішні телефонні смс і електронні листи. А чому б не повернутися в минуле і не відновити традицію, хоча б на 14 лютого - день ніжних зізнань і романтичних сюрпризів? Для цих цілей у нас є чудові квіти, як наприклад, троянда Мірабель, Ель Торо, Джумілія, які допоможуть розповісти про вашу любов і ніжність.

А ось в день 8 березня, краще зупинити свій вибір на тюльпани - символ весни, щастя і жіночності, - або аристократичних орхідеї, які позначають мудрість, красу, а також сімейний затишок.

 

квіти в Харкові

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

Мы принимаем:
© ViaFlor, 2020
ФОП: Олексiєнко Р.В.
Код ЄДРПОУ: 3100507115
Контакты
tel. +38 (067) 678 61 23
tel. +38 (093) 029 69 58
e-mail info@viaflor.com.ua
Служба доставки квітів в Харкові
+38 (099) 63 92 621
+38 (067) 67 86 123
+38 (093) 02 96 958
Товар добавлен в корзину!