Меню купить цветы Харьков - VIAFLOR
$
0
Білі троянди - основні чайно-гібридні і кущові сорти.

Білі троянди - основні чайно-гібридні і кущові сорти.

Квіти не набридають ніколи. Прикраса свята, весілля або ж просто знак уваги і захоплення, ніщо так не зможе передати всю щирість і душевність почуттів як ці прекрасні представники флори. Серед усього достатку «цариці троянд» можна виділити чайно-гібридні троянди, які крім своєї вишуканої краси мають також тонкий, ніжний аромат і рясне тривале цвітіння, стійкі до хвороб і шкідників. Варто тільки поглянути на чудові, чарівні бутони, відчути їх ніжний аромат, щоб зрозуміти, наскільки прекрасний цей світ.

Аваланч - один з кращих сортів білих троянд. Бутон великий, класичної форми. Колір від прозоро-білого до біло-зеленого. Букети складені з троянд цього сорту відрізняються особливою цнотливістю і чистотою.

Піч Аваланч обов'язково припаде до вподоби любителям ніжних персикових відтінків. Бутон у цієї квітки великий, його форма бокаловидная. Прекрасно підходить для створення романтичних композицій.

Талея - ця троянда поєднує в собі кілька кольорів: від кольору слонової кістки, шампанського до найніжнішого персикового кольору з трохи зеленуватим відтінком верхньої частини пелюстки. Бутон у вигляді конуса. Аромат ніжний.

Білуга - біліший від снігу. Так можна охарактеризувати цей ніжний вишуканий квітка з діаметром бутона 8 см. Він як не можна краще підходить для створення романтичних композицій.

Безліч цих прекрасних рослин дає нам вибір для будь-якого з урочистих заходів, як для романтичного побачення, так і для вручення презенту на діловій зустрічі. Вирощування троянд для букетів стає з кожним роком все популярнішим, а селекціонери всього світу працюють над виведенням все нових дивовижних по своїй красі сортів, стійких до хвороб і шкідників і здатних задовольнити найвишуканіший смак.

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

Мы принимаем:
© ViaFlor, 2020
ФОП: Олексiєнко Р.В.
Код ЄДРПОУ: 3100507115
Контакты
tel. +38 (067) 678 61 23
tel. +38 (093) 029 69 58
e-mail info@viaflor.com.ua
Служба доставки квітів в Харкові
+38 (099) 63 92 621
+38 (067) 67 86 123
+38 (093) 02 96 958
Товар добавлен в корзину!