Меню купить цветы Харьков - VIAFLOR
$
0
Авторське право

1. Правила використання Сайту користувачами Сайту

1.1.Сайт містить об'єкти інтелектуальної власності (в тому числі об'єкти авторського права, торгові марки) і інші охоронювані законом матеріали: фотографії, відеоматеріали, графічні зображення, музичні, звукові твори та ін.

Виняткові права на використання вмісту сайту (в тому числі право на підбір, розташування, систематизацію та перетворення даних, що містяться на Сайті, а також на самі вихідні дані), крім випадків, окремо зазначених у змісті опублікованих на Сайті матеріалів, належать Власнику Сайту.

1.2. Користувач Сайту може завантажувати (завантажувати) з Сайту матеріали, права на які належать Власнику Сайту, тільки для особистого використання.

Поширення, опублікування або інше використання матеріалів Сайту не допускається без посилання на правовласника (без посилання на Сайт).

1.3. У разі порушення п.1.2 цієї Угоди, користувач Сайту несе відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

1.4. Користувач Сайту зобов'язується використовувати Сайт тільки в законних цілях. Користувач Сайту зобов'язується не розміщувати на Сайті матеріали наступного характеру:

- порушують законодавство України, що містять погрози й образи, що порушують публічний порядок, що носять характер непристойності;

- порушують в тій чи іншій мірі честь і гідність, права та охоронювані законом інтереси інших осіб;

- сприяють або містять заклики до розпалювання релігійної, расової або міжнаціональної ворожнечі, містять спроби розпалювання ворожнечі або заклики до насильства, а також інші матеріали, будь-яким чином порушують положення законодавства України.

Власник Сайту не несе відповідальність за особисту думку, розміщене користувачами Сайту на Сайті.

1.5. Користувач Сайту зобов'язується не використовувати Сайт для реклами або іншого стимулювання збуту будь-яких товарів і послуг.

1.6. Користувач Сайту зобов'язується не завантажувати і / або не розміщувати на Сайті будь-які матеріали, що охороняються законодавством про інтелектуальну власність (в тому числі, авторським правом, законодавством про товарні знаки), і інші охоронювані законодавством матеріали, без отримання письмового дозволу правовласника охоронюваного матеріалу. При цьому тягар доведення того, що розміщення на Сайті користувачем Сайту матеріалів не порушує авторські, суміжні та інші права третіх осіб на розміщувані матеріали, лежить на користувачі сайту.

1.7. При розміщенні будь-яких матеріалів на Сайті для загального користування, користувач Сайту тим самим автоматично надає Власнику Сайту (або підтверджує, що власник таких матеріалів надав Власникові Сайту) право на використання таких матеріалів.

Користувач Сайту також надає доступ, дозволяє перегляд, зберігання або відтворення таких матеріалів іншим користувачам Сайту для особистого використання.

1.8. Користувач Сайту погоджується з тим, що він несе одноосібну, повну відповідальність за розміщення на Сайті матеріали, в тому числі, за зміст таких матеріалів, відповідність їх вимогам законодавства, за порушення прав третіх осіб на розміщувані користувачем Сайту матеріали. Користувач Сайту зобов'язується відшкодувати будь-які збитки, що виникає внаслідок таких порушень, а також будь-які збитки, що виникає внаслідок завантаження таких матеріалів.

1.9. Власник Сайту має право видалити інформацію, розміщену на Сайті з порушенням п.п. 1.4.-1.6.

2.Условия покупки Товарів в Інтернет-магазині

2.1. Купівля-продаж Товарів здійснюється між Власником Інтернет-магазину, який здійснює продаж товарів дистанційним способом в мережі Інтернет через Інтернет-магазин, з одного боку, і покупцем товарів через Інтернет-магазин (користувачем Сайту), з іншого боку.

2.2.Прі здійсненні покупки в Інтернет-магазині, укладається Договір, який є публічним договором в розумінні статті 633 Цивільного кодексу України та договором приєднання в розумінні статті 634 Цивільного кодексу України;

2.3. Оформляючи Замовлення в Інтернет-магазині, користувач Сайту повністю погоджується з викладеними нижче. Дата оформлення Замовлення є датою укладення Договору між користувачем Сайту і Власником Інтернет-магазину, з якої Договір набуває законної сили.

2.4.Заключая Договір, Власник Інтернет-магазину зобов'язується передати у власність користувача Сайту Товар, який користувач Сайту самостійно вибрав в Інтернет-магазині, а користувач Сайту зобов'язується оплатити і прийняти Товар згідно з нижченаведеними умовами. Товаром в розумінні цієї Угоди є речі, а також будь-яке інше майно, виставлене для продажу в Інтернет-магазині.

2.5.Пользователь Сайту самостійно, на власний розсуд з переліку Товарів, відображених в Інтернет-магазині, шляхом натискання на відповідне посилання, вибирає Товар, який він хоче придбати. Замовлення формується з усіх одиниць Товару, які вибрав користувач Сайту в Інтернет-магазині.

2.6.Заказ складається з найменування, артикулу, розміру, кількості Товару, який замовляється, ціни Товару, порядку розрахунків та доставки, адреси доставки Замовлення, реквізитів користувача Сайту, а також іншої інформації. Користувач Сайту визначає найменування Товару, його кількість, а також інші характеристики (при наявності) - колір, розмір, обсяг і т.д. Всю необхідну інформацію користувач Сайту зобов'язаний заповнити у відповідній формі в Інтернет-магазині при оформленні Замовлення.

2.7.Заказ вважається оформленим після натискання користувачем Сайту кнопки «Оформити замовлення» в розділі «Оформити замовлення» в Інтернет-магазині.

2.8.Факт оформлення Замовлення свідчить про те, що користувач Сайту повністю ознайомився з Товаром, який входить в Замовлення, його якісними та кількісними характеристиками, іншими його особливостями, порядком доставки і оплати.

2.9.После оформлення Замовлення, протягом двох робочих днів представник Власника Інтернет-магазину зобов'язується зв'язатися з користувачем Сайту за допомогою телефону або електронної пошти, для уточнення даних Замовлення. У разі вибору користувачем Сайту доставки Товару кур'єром, якщо представник Власника Інтернет-магазину не може зв'язатися з користувачем Сайту з вини користувача Сайту, Замовлення вважається скасованим, про що користувач Сайту повідомляється електронною поштою.

2.10.В випадку, якщо користувач Сайту виявить, що дані, вказані ним при оформленні Замовлення, містять помилку, користувач Сайту зобов'язаний негайно повідомити про це Власника Інтернет-магазину. Якщо на момент такого повідомлення Власник Інтернет-магазину передав Замовлення кур'єру, користувач Сайту зобов'язаний відшкодувати всі витрати Власника Інтернет-магазину, пов'язані з виправленням допущених користувачем Сайту помилок.

2.11.Пользователь Сайту має право скасувати Замовлення до отримання електронного листа чи під час телефонної розмови з представником Власника Інтернет-магазину. У разі скасування Замовлення користувачем Сайту після отримання електронного листа чи телефонної розмови з представником Власника Інтернет-магазину, користувач Сайту зобов'язується відшкодувати Власнику Інтернет-магазину всі витрати, пов'язані з оформленням та доставкою Замовлення.

2.12.Пользователь Сайту зобов'язується оплатити повну вартість Замовлення.

2.13.Пользователь Сайту має право оплатити Замовлення перерахованими нижче способами: 2.13.1 за допомогою банківського переказу грошей на банківські реквізити Власника Інтернет-магазину, зазначені в рахунку (через касу в банку, за допомогою платіжного пристрою і ін.);

2.13.2. через Інтернет-банкінг;

2.13.3. готівкою при самовивозі.

2.14. У разі вибору оплати Замовлення одним із способів, перерахованих в п.п. 2.13.1.-2.13.3., Користувач Сайту оплачує Замовлення в розмірі 100% передоплати протягом трьох робочих днів з дня отримання рахунку.

2.15. У разі вибору доставки Товару кур'єром, вартість такої доставки користувач Сайту оплачує окремо кур'єру, незалежно від оплати Замовлення.

2.16. Користувач Сайту має право повернути або замінити Товар неналежної якості безкоштовно протягом чотирнадцяти днів після отримання Товару.

2.17. Користувач Сайту має право повернути Товар належної якості протягом чотирнадцяти днів після отримання Товару, за умови, що Товар не втратила товарний вигляд. При такому поверненні користувач Сайту зобов'язується оплатити витрати на пересилку і доставку Товару.

2.18. Власник Інтернет-магазину і користувач Сайту несуть відповідальність, передбачену цією Угодою та законодавством України, за невиконання або неналежне виконання умов Угоди.

2.19. Власник Інтернет-магазину не несе відповідальності за змінений виробником зовнішній вигляд Товару.

2.20. У разі якщо внаслідок порушення користувачем Сайту своїх зобов'язань було завдано збитків Власнику Інтернет-магазину (витрати на доставку, збереження Товару службою доставки і т.д.), користувач Сайту зобов'язується відшкодувати такі збитки.

2.21. У разі обставин непереборної сили, Власник Інтернет-магазину і користувач Сайту звільняються від відповідальності за невиконання умов цієї Угоди. Під обставинами непереборної сили маються на увазі події, які мають надзвичайний, незворотний, непередбачений характер, які виключають або об'єктивно перешкоджають виконанню цієї Угоди, настання яких не могло бути передбачено. Посилаючись на дію обставин непереборної сили, Власник Інтернет-магазину або користувач Сайту повинен протягом одного календарного дня в письмовому вигляді або за допомогою електронної пошти повідомити іншу сторону про настання таких обставин.

2.22. Будь-які виникають суперечки вирішуються шляхом переговорів. У разі неможливості вирішення спору шляхом переговорів, спір передається на розгляд відповідного суду. Власник Інтернет-магазину і користувач Сайту мають право припинити укладений в момент покупки Товару Договір в односторонньому порядку, в разі не виконання іншим з них умов Договору та у випадках, передбачених чинним законодавством України.

3. Умови використання персональних даних, а також права користувачів Сайту, які надали їх

3.1. Надаючи свої персональні дані, користувач Сайту надає згоду і дозвіл на обробку таких персональних даних.

3.2.В разі надання користувачем Сайту Власнику Сайту своїх персональних даних (прізвище, ім'я, по батькові, дата народження, адреса проживання, номер телефону, контактний e-mail і ін.), Власник Сайту гарантує, що такі персональні дані не будуть передані третім особам , за винятком випадків, передбачених законодавством України;

3.3. Власник Сайту є власником персональних даних в розумінні абз. 3 ст. 2 Закону України «Про захист персональних даних».

3.4. Користувач Сайту, який надав свої персональні дані, є суб'єктом персональних даних в розумінні абз. 12 ст. 2 Закону України «Про захист персональних даних» та має право:

3.4.1. знати про місцезнаходження бази персональних даних, в якій знаходяться його персональні дані, її призначення та найменування, місцезнаходження та / або місце проживання її власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне розпорядження щодо отримання цієї інформації уповноваженими ним особами, крім випадків, встановлених законом; 3.4 .2. отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким надаються його персональні дані;

3.4.3. на доступ до своїх персональних даних;

3.4.4. отримувати не пізніше, ніж за 30 календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи зберігаються його персональні дані у відповідній базі персональних даних, а також отримувати зміст його персональних даних, які зберігаються;

3.4.5. пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи вони недостовірні;

3.4.6. пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;

3.4.7. на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання недостовірних або ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи, відомостей;

3.4.8. звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до органів державної влади та посадових осіб, до повноважень яких належить забезпечення захисту персональних даних, або до суду;

3.4.9. застосовувати способи правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;

3.4.10. вносити застереження про обмеження прав на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;

3.4.11. відкликати згоду на обробку персональних даних;

3.4.12. знати механізм автоматичної обробки персональних даних;

3.4.13. на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

3.5. Метою збору персональних даних є підтримка подальшої комунікації з користувачами Сайту.


ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

Мы принимаем:
© ViaFlor, 2020
ФОП: Олексiєнко Р.В.
Код ЄДРПОУ: 3100507115
Контакты
tel. +38 (067) 678 61 23
tel. +38 (093) 029 69 58
e-mail info@viaflor.com.ua
Служба доставки квітів в Харкові
+38 (099) 63 92 621
+38 (067) 67 86 123
+38 (093) 02 96 958
Товар добавлен в корзину!